провір двигун

Сучасний автомобіль побудований так, що кожний компютер ( мікропроцесор ) керування має вмонтований інтерфейс для швидкісного інформаційного обміну з іншими мікропроцесорними системами керування (автоматична коробка передач, система проти заносу та перекидання ABS, DSC, ESP, і інші.) через високошвидкісну шину CAN – ( controller area network )

В компютері сучасного автомобіля знаходиться так-званий “відділ” який наглядає за роботою усіх систем, сенсорів, соленоїдів двигуна та автомобіля в цілому. Це проходить за певний відлік часу і називається drive cycle. Якщо є якась проблема і вона повторилась, загорається лампочка в залежності від того в якій системі проблеми. Лампочки на інформаційному табло переважно жовтого кольору. Якщо на іформаційному табло вашого авта при працюючому двигуні залишаються світитись які небудь лампочки спочатку необхідно зробити компютерну діагностику вашого авта, невідкладаючи на довгий термін.

Бувають випадки, що лампочки на панелі загораються і компютер видає «неправдиві» коди. В цьому випадку причиною може являтись генератор який подає напругу незгідно специфікацій: скачки напруги, підвищена або понижена напруга. Всі ці проблеми досвідчені механіки нашого підприємсва можуть знайти і полагодити.

Comments are closed.